Pomoc ze zwrotem podatku z zagranicy

Norwegia - Zwrot podatku i zasiłku z NorwegiiZwrot podatku, Norwegia, Pomoc

Szukasz informacji na temat zwrotu podatku z Norwegii? Mamy nadzieję, że tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania związane z norweskim rozliczeniem podatkowym.

Czy istnieje możliwość rozliczenia norweskiego podatku, jeżeli aktualnie przebywam w Polsce?

Oczywiście. Współpracując z nami wystarczy, że dostarczysz nam dokumentację potrzebną do zwrotu podatku z Norwegii, a my zajmiemy się całą resztą. Możesz to uczynić w czasie bezpośredniej wizyty w naszym biurze, wysyłając do nas niezbędne dokumenty pocztą, albo kurierem. Dostarczeniem dokumentacji do norweskiego fiskusa zajmiemy się my, podobnie jak pełną obsługą Twojego rozliczenia podatkowego.

Czy należy mi się zwrot podatku z Norwegii?

Jeśli pracowałeś/aś w ciągu ostatnich trzech lat u norweskiego pracodawcy na umowę o pracę, czyli w sposób legalny, a Twój pracodawca odprowadzał zaliczki na podatek dochodowy to masz duże szanse na zwrot podatku z Norwegii. Dostarczając nam dokumentacje wymaganą przez norweski urząd jesteśmy w stanie sprawdzić czy i jaki podatek możemy odzyskać dla Ciebie z norweskiego urzędu skarbowego. Warto skorzystać z tej szansy, ponieważ dzięki wnioskowi do urzędu w Norwegii masz możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Jakie dokumenty będą potrzebne do przygotowania wniosku o zwrot podatku z Norwegii?

Wśród wymaganych dokumentów są takie, które dostarczymy Ci do wypełnienia oraz te, które musisz przygotować sam/a, ponieważ otrzymałeś/aś je od norweskich pracodawców czy też z urzędów podczas pobytu w Norwegii. Informacje o nich znajdziesz w dziale Dokumenty. Dodatkowo masz możliwość skorzystania przy rozliczeniu z ulg podatkowych, jeśli przedstawisz odpowiednie dokumenty, o których więcej dowiesz się z działu Ulgi podatkowe.

Ile pieniędzy mogę uzyskać z tytułu rozliczenia podatku z Norwegii?

Każdy zwrot podatku jest obliczany indywidualnie w odniesieniu do m.in. okresu zatrudnienia w Norwegii, kwoty dochodu, odprowadzanych zaliczek na podatek w tym kraju. Ponadto, wysokość zwrotu podatku można podwyższyć stosując ulgi podatkowe. O ostatecznej kwocie zwrotu poinformuje Cię więc dopiero urząd skarbowy z Norwegii, wydając decyzję podatkową. Jednak po otrzymaniu od Ciebie dokumentów do wniosku o zwrot podatku, jesteśmy w stanie wstępnie skalkulować możliwą do odzyskania wysokość Twoich pieniędzy.

W jaki sposób odzyskam swoje pieniądze?

Wypełniając formularz, który stanowi część dokumentacji do norweskiego urzędu podatkowego wskazujesz jedną z możliwości odzyskania należnych Ci pieniędzy. Należny zwrot podatku z Norwegii możesz otrzymać przelewem na rachunek bankowy w Polsce lub w Norwegii, albo w postaci czeku na Twój adres zarejestrowany w norweskim urzędzie skarbowym.

Zamierzam skorzystać z waszych usług. Jak mam to zrobić?

Dziękujemy za zaufanie i prosimy o sprawdzenie jak krok po kroku będzie wyglądać nasza współpraca. Możesz o tym przeczytać w dziale Procedury. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie rozliczenia koniecznie sprawdź jak to zrobić, zaglądając do działu Kontakt.

Zapraszamy do współpracy w zakresie profesjonalnego odzyskiwania podatku z Norwegii.