Komu należy się zwrot podatku z Norwegii?

Norwegia - Zwrot podatku i zasiłku z NorwegiiPraca za granicą jest dla wielu Polaków szansą na rozwój zawodowy. Stąd też bardzo duża grupa naszych rodaków co roku wyjeżdża do różnych krajów Europy, aby podjąć zatrudnienie. Podobnie jest także z pracą w Norwegii.

Nasze biuro, wychodząc naprzeciw polskim emigrantom, już od kilku lat z powodzeniem rozlicza podatki za pracę w Norwegii. Dzięki temu wielu Polaków mogło odzyskać należne im pieniądze. Aby się o nie starać nie trzeba mieć wcale dużo czasu. Wystarczy tylko zgłosić się do nas, a my zajmiemy się całą resztą.

Na rozliczenie się z norweskim fiskusem masz aż 3 lata. To właśnie w ciągu tego czasu należy dopełnić wszystkich formalności, aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Norwegii. W tym celu warto zapoznać się z działem Procedura, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje co należy zrobić, aby móc ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku. Sposób rozliczenia został przez nas maksymalnie uproszczony, aby każdy Polak, który pracuje lub pracował legalnie w Norwegii mógł bez problemu odzyskać swoje pieniądze.

Informacje o tym jak się rozliczyć, to jednak nie wszystko. Aby mieć szanse na zwrot podatku z Norwegii trzeba posiadać odpowiednią dokumentację, która potwierdzi fakt podejmowania zatrudnienia. W głównej mierze są to dokumenty, które otrzymywałeś/aś od norweskiego pracodawcy, jak również z tamtejszych urzędów. Więcej na ten temat znajdziesz w dziale Dokumenty.

Zapewne myślisz, że korzystanie z usług naszego biura wiąże się z bardzo wysokimi prowizjami? Otóż nic bardziej mylnego! Za rozliczenie pobieramy jedne z najniższych prowizji na rynku. Informacje na ten temat znajdziesz w dziale Opłaty.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat zwrotu podatku z Norwegii możesz znaleźć w poszczególnych działach na naszej stronie internetowej. Niemniej jednak postanowiliśmy odpowiedzieć na prośbę naszych Klientów i stworzyliśmy specjalny dział Pomoc, gdzie zebraliśmy w formie pytań i odpowiedzi (FAQ) najczęściej pojawiające się zapytania.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura podatkowego. Więcej informacje na temat rozliczenia z Norwegii znajdziesz na naszej stronie www, dzwoniąc do nas lub bezpośrednio przychodząc do siedziby naszej firmy.