Zwrot podatku ze Szwecji – procedura

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług. Nie chcemy niepokoić Cię męczącymi formalnościami, dlatego rozliczając się z nami masz pewność, że większość spraw bierzemy na siebie. Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy możesz spać spokojnie. Procedurę rozliczenia podatku ze Szwecji sprowadziliśmy do kilku kroków, dzięki którym z pewnością będziesz zadowolony/a z naszej współpracy.

1. Skontaktuj się z nami

Abyśmy mogli rozpocząć procedurę rozliczenia podatkowego ze Szwecji, prosimy o kontakt z nami. Jeżeli podejmowałaś/eś legalne zatrudnienie w tym kraju, jest duża szansa na odzyskanie pieniędzy z tytułu nadpłaty podatku. Jeżeli chcesz odzyskać możliwie najwyższy zwrot podatku wystarczy, że:

– wypełnisz formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie, wpisując jako kraj rozliczenia podatkowego Szwecję;
– zadzwonisz do nas pod jeden z numerów telefonów: +48 32 297 39 04 lub +48 500 221 797;
– napiszesz do nas e-maila na adres: info@jubira-podatki.pl;
– osobiście złożysz nam wizytę w biurze, abyśmy mogli od ręki załatwić wszystkie możliwe formalności związane z rozliczeniem podatkowym ze Szwecji.

2. Skompletujmy wspólnie dokumentację

Pomożemy Ci przygotować oraz wypełnić dokumenty, na jakie oczekuje szwedzki urząd skarbowy w momencie rozpatrywania rozliczeń podatkowych. Dzięki możliwości bieżącego kontaktu z naszymi doradcami podatkowymi masz pewność, że uda Ci się zgromadzić i poprawnie uzupełnić całą dokumentację. Otrzymasz również informację jakie dokumenty pomogą Ci uwzględnić w Twoim rozliczeniu ulgi podatkowe. Więcej na ten temat dowiesz się z działu Dokumenty.

3. Prosimy o dostarczenie dokumentów

Kiedy uda Ci się już skompletować całą dokumentację to możesz odetchnąć, całą resztą zajmiemy się już za Ciebie. Prosimy tylko o skserowanie i pozostawienie sobie kopii dokumentów, a następnie przesłania oryginalnej dokumentacji na adres naszego biura. Dla zachowania bezpieczeństwa przesyłanych dokumentów, prosimy o ich wysyłkę listem poleconym lub kurierem.
Nasz adres to:

„Jubira” F.H.U.
ul. Sienkiewicza 25b/1
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
z dopiskiem „Zwrot podatku Szwecja ”

4. Wnioskujemy i oczekujemy na zwrot podatku

Gdy tylko dostaniemy od Ciebie komplet dokumentów, natychmiast przystępujemy do ich weryfikacji oraz uzupełnienia. Dzięki temu będziemy mogli przygotować wniosek o zwrot podatku ze Szwecji i złożyć go w Twoim imieniu do odpowiedniego szwedzkiego urzędu podatkowego. Od tej chwili prosimy o cierpliwość, ponieważ termin oczekiwania na rozpatrzenie decyzji może wynieść nawet kilka miesięcy.
5. Przekazanie należnych pieniędzy

Otrzymanie pozytywnej decyzji podatkowej kończy nasz udział w realizacji Twojego rozliczenia z urzędem skarbowym w Szwecji. W niedługim czasie na podany przez Ciebie adres otrzymasz czek ze zwrotem podatku. Czek ten będziesz mógł/mogła zrealizować w placówkach bankowych w Polsce.
Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z procedurą rozliczenia podatkowego ze Szwecji, prosimy o kontakt.