PROGRAM PARTNERSKI

Jubira-podatki.pl nieprzerwanie od 1998 roku świadczy usługi dotyczące odzyskiwania podatku za pracę za granicą. W naszej ofercie znajdziecie takie usługi jak zwrot podatku z: Niemiec, Holandii,Wielkiej Brytanii, Norwegii, Irlandii Płd., Austrii, USA, Danii, Finlandii, Szwecji, Belgii. Dodatkowo nasza firma zajmuje się uzyskiwaniem zasiłków rodzinnych z Niemiec, Austrii i Norwegii.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego zaufało nam już ponad 50 000 osób. Zaufanie jakim darzą nas Klienci, jest głównym motywatorem, by stale ulepszać naszą ofertę i dostosowywać ją do zmieniających się wymogów rynku.
W naszej ofercie oprócz odzyskiwania podatku i zasiłku rodzinnego znaleźć można między innymi takie usługi jak: doradztwo podatkowe, odzyskiwanie dokumentacji pracowniczej, pomoc przy zakładaniu firmy za granicą, prowadzenie księgowości dla firm zagranicznych i wiele innych.
Dla osób, które chciałyby podjąć z nami współpracę przygotowaliśmy specjalny program partnerski. Dzięki niemu będzie mogli uzyskać dodatkowe profity finansowe przy niewielkim nakładzie pracy. To od Was zależy ile i kiedy pracujecie.
Pamiętajcie, że poza granicami naszego kraju cały czas przebywa ponad 2,5 mln Polaków, którzy mogą stać się naszymi Klientami.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasz program partnerski stworzyliśmy z myślą o:

 • doradcach finansowych i podatkowych
 • biurach rachunkowych i agencjach pracy
 • biurach pośrednictwa finansowego i biurach tłumaczeń
 • firmach przewozowych i transportowych
 • firmach oferujących sprzedaż biletów autokarowych oraz lotniczych
 • osobach, które chciałyby współpracować z nami i pozyskiwać dla nas Klientów.

Na czym polega nasz program partnerski?

Program partnerski, który stworzyliśmy to forma współpracy pomiędzy naszą firmą, a firmą/osobą będącą naszym partnerem. Korzyść z tej współpracy jest obopólna i czerpie ją zarówno partner, jak i nasza firma. Różnica polega na tym, że obowiązki związane z realizacją usług spoczywają na naszych barkach. Warto zatem przyłączyć się do nas.

Co możesz zyskać dzięki naszemu programowi partnerskiemu?

Profity jakie można otrzymać dzięki współpracy z nami wynikają przede wszystkim z Twojego zaangażowania. Im więcej „działacie”, tym więcej zyskujecie. Program partnerski to przede wszystkim:

 • dodatkowe źródło dochodu – im więcej Klientów pozyskasz, tym więcej pieniędzy otrzymasz. Prowizja dla partnera przyznawana jest w momencie skorzystania przez Klienta z naszych usług.
 • praca w nienormowanych godzinach – pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. To od Ciebie zależy, czy wypracujesz dla siebie dodatkowe pieniądze.
 • szkolenia tematyczne i branżowe – każdy nasz partner ma szansę skorzystać ze szkoleń, jakie odbywają się cyklicznie, celem poprawienia jakości świadczonych usług. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.
 • rozwój zawodowy i osobisty – poprzez pracę z nami możecie bardzo szybko nauczyć się nowych technik sprzedaży usług finansowych i zyskać cenne doświadczenie zawodowe.
 • dostęp do najnowszej bazy danych dedykowanej dla naszej firmy – dzięki temu systemowi, każdy będzie mógł sprawdzić status rozliczenia swojego Klienta i prześledzić jego dotychczasowe zlecenia w naszej firmie.

Czy trudno jest rozpocząć współpracę z nami?

Nie. Aby zostać naszym partnerem wystarczy tylko:

1. Wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej www.jubira-podatki.pl
2. Następnie nasi konsultanci kontaktują się z Tobą, przeprowadzając jednocześnie rozmowę na temat podatków i potrzeb Twoich Klientów
3. Na podstawie przeprowadzonej rozmowy przygotowywana jest indywidualna umowa współpracy, którą przesyłamy do Ciebie wraz z innymi niezbędnymi dokumentami
4. Ustalamy najdogodniejszy termin szkolenia, które pozwoli Ci zapoznać się ze specyfiką prowadzenia rozliczeń podatkowych
5. Przeprowadzamy szkolenie podczas którego przekażemy Ci niezbędną wiedzę na temat rozliczeń podatkowych, zasiłków i innych usług, które w swojej ofercie ma nasze biuro podatkowe. Tym samym zostajecie przeszkoleni do samodzielnego pozyskiwania nowych Klientów oraz obsługi Klientów stałych.

Czy oby na pewno to się opłaca?
Oczywiście, że tak. Dzięki naszej współpracy możecie bez przeszkód rozwijać się i zdobywać nowe doświadczenie. Maksimum korzyści przy niewielkim wysiłku – to naprawdę się opłaca. Podejmując współpracę, nie tracicie żadnych pieniędzy, a formalności zostają ograniczone do minimum. Nie pobieramy też żadnych opłat za przystąpienie do programu partnerskiego. Nic więc dziwnego, że z naszej oferty skorzystało tak wiele osób. Dołącz i Ty!

NIE CZEKAJ – JUŻ DZISIAJ ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM PODATKOWYM!