Odzyskanie podatku za pracę na terenie Niemiec.

Zwrot podatku z Niemiec oraz Kindergeld - pomoc, poradyNa pracę na Zachodzie decyduje się coraz więcej Polaków. Nie każdy jednak wie, że podejmowanie legalnego zatrudnienia w Niemczech wiąże się z możliwością odzyskania pieniędzy nadpłaconych niemieckiemu fiskusowi. Zwrot podatku z Niemiec przysługuje bowiem każdemu Polakowi, który pracował na Zachodzie u pracodawcy odprowadzającego z jego wynagrodzenia zaliczki na podatek dochodowy. Pracowałeś/aś w ostatnim czasie w Niemczech? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli wspólnie wnioskować o zwrot podatku z Niemiec.

O odzyskanie pieniędzy z tytułu zwrotu podatku starać się można do czterech lat wstecz po terminie zatrudnienia w Niemczech. Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania podpisana między Polską a Niemcami gwarantuje Ci możliwość wnioskowania o należne pieniądze bez jakichkolwiek konsekwencji prawnych czy finansowych, ani też wpływu na relacje z byłym pracodawcą. To po prostu realna korzyść, a właściwie powinność, ponieważ te pieniądze Ci się po prostu należą.

Dlaczego warto rozliczać podatki z Niemiec z pomocą naszego biura?

Mając na względzie poprawność składanego wniosku i możliwość uzyskania wysokiego zwrotu podatku z Niemiec warto poradzić się profesjonalistów. U nas masz pewność, że podejdziemy do Twojej sprawy indywidualnie i dołożymy wszelkich starań, aby możliwe było skuteczne odzyskanie należnych Ci pieniędzy. W jaki sposób przebiega współpraca z naszym biurem? Czy masz czas na tego typu formalności? Zapewniamy, że większością spraw zajmiemy się sami. Cały schemat współpracy opisaliśmy w dziale Procedura.

To, co odgrywa kluczową rolę przy tworzeniu wniosku podatkowego do niemieckiego urzędu to zebranie wszystkich dokumentów potwierdzających Twoje zamieszkanie oraz zatrudnienie na terenie Niemiec. Dodatkowo koniecznym będzie wypełnienie kilku formularzy wymaganych z niemieckiego urzędu. Proces przygotowania niezbędnej dokumentacji związanej z odzyskiwaniem należnych Ci pieniędzy znajdziesz w dziale Dokumenty.

Czy opłaca Ci się wnioskować o zwrot podatku z Niemiec? Prowizja za wykonanie usługi to jedyny koszt jaki poniesiesz, wnioskując o należne pieniądze z niemieckiego fiskusa. U nas płacisz tylko za profesjonalną pomoc w rozliczeniu podatkowym, z którego uzyskasz możliwie najwyższy zwrot podatku. Więcej informacji o tym, co składa się na cenę naszych usług znajdziesz w dziale Opłaty.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji odnośnie niemieckich rozliczeń podatkowych zajrzyj do działu Pomoc.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura w zakresie pozyskiwania zasiłku rodzinnego oraz zwrotu podatku z Niemiec.