Zwrot podatku z Irlandii – opłaty

Świadczone przez nas usługi podatkowe wykonujemy rozliczając każdego podatnika w sposób indywidualny. Jako wieloletnie biuro podatków zagranicznych dokładamy wszelkich starań do kompleksowego podejścia do rozliczeń podatkowych. Wnioskując o Twój podatek z Irlandii masz pewność, że zajmiemy się Twoją sprawą profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie.

Ile kosztuje korzystanie z usług biura podatkowego?

Rozliczenia podatkowe świadczone przez naszą firmę to kompleksowe podejście wraz z jedną z najniższych cen na rynku. Dodatkowo, pobieramy prowizję dopiero na koniec świadczonej usługi, przez co masz gwarancję, że zrobimy wszystko co możliwe w celu odzyskania przez Ciebie zwrotu podatku z Irlandii.

Za co płacisz korzystając z naszej pomocy przy tworzeniu wniosku o zwrot podatku z Zielonej Wyspy?

Na koszt usługi zwrotu podatku z Irlandii składają się następujące czynności:

  • poinformowanie o dokumentacji rozliczeniowej, pomoc przy jej poprawnym przygotowaniu oraz wypełnieniu;
  • przygotowanie wniosku o zwrot podatku;
  • wstępna kalkulacja możliwej do odzyskania kwoty zwrotu podatku
  • dostarczenie do odpowiedniego irlandzkiego urzędu skarbowego pełnego wniosku wraz z dokumentacją;
  • kontrolowanie indywidualnej sprawy dotyczącej procedury rozpatrywania wniosku (korespondencja z urzędem skarbowym w sprawie ewentualnych wyjaśnień, odwołań, dodatkowe interwencje w celu przyśpieszenia procesu wydania decyzji podatkowej, itp.);
  • świadczenie dodatkowych usług podatkowych np. odzyskanie składek USC, Income Levy
  • przekazanie w wygodnej dla Ciebie formie, kwoty przyznanego zwrotu podatku pomniejszonej o ustaloną prowizję.

Nasza prowizja za odzyskanie podatku z Irlandii wynosi obecnie tylko 9% + VAT (11,07% z VAT) z uzyskanej przez naszych Klientów kwoty zwrotu, przy czym nie mniej niż 55 EUR + VAT (67,65 EUR z VAT).

Prowizja, która pobierana od rozliczeń nie przekraczających wartości 300 EUR wynosi tylko 41 EUR + VAT (50,43 EUR z VAT).