Zwrot podatku za pracę w Holandii – podstawowe informacje.

Coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd za pracą do kraju tulipanów, czyli Holandii. Nie każdy jednak wie, że podejmując legalne zatrudnienie na terenie tego kraju ma szansę na odzyskanie pieniędzy z tamtejszego urzędu skarbowego w postaci zwrotu podatku z Holandii. W jaki sposób to sprawdzić?Holandia - Zwrot podatku z Holandii

Korzystając z usług naszego biura podatków zagranicznych, masz możliwość rozliczyć się z podatku w Holandii. Jeżeli podejmowałeś/aś legalne zatrudnienie w tym kraju, masz możliwość odzyskać pieniądze z tytułu nadpłaconych w tym kraju składek na podatek dochodowy. Dzieje się tak, ponieważ Holandia i Polska mają podpisaną umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania. Tym samym składając wniosek do holenderskiego fiskusa masz możliwość odzyskać swoje pieniądze w postaci zwrotu podatku.

O zwrot podatku z Holandii możesz ubiegać się nawet do pięciu lat wstecz od czasu zakończenia stosunku pracy w tym kraju

. Wystarczy, że właściwie udokumentujesz swoje zatrudnienie w tym kraju, jak również uzupełnisz dokumenty wypełniając właściwe formularze. Całą pozostałą procedurą wnioskowania o Twój zwrot podatku z Holandii zajmiemy się za Ciebie i poprowadzimy Twoją rozliczenie do końca. Więcej informacji o tym, jak wygląda współpraca z nami znajdziesz w dziale Procedura.

W jaki sposób przygotować niezbędną dokumentację wymaganą przez holenderski urząd skarbowy? Sprawdź koniecznie w dziale Dokumenty . Znajdziesz w nim szczegółowy spis wszystkich wymaganych dokumentów wraz z informacjami dotyczącymi ich wypełnienia.

Czy korzystanie z usług biura podatków zagranicznych jest drogie? Warto wiedzieć, że korzystając z wieloletniego doświadczenia w zakresie uzyskiwania zwrotów podatków zza granicy masz pewność profesjonalnego i skutecznego działania na Twoją korzyść. Dokładamy wszelkich starań, aby odzyskać dla Ciebie jak najwyższy zwrot podatku z Holandii. O kosztach naszych usług dowiesz się więcej w dziale Opłaty.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji związanych z rozliczeniem podatkowym w Holandii, odwiedź dział Pomoc. Możesz również bezpośrednio skontaktować się z nami, abyśmy mogli udzielić Ci fachowej porady związanej ze zwrotem podatku z Holandii.