Zwrot podatku z Finlandii – dla kogo?

Skandynawia to coraz częściej wybierany kierunek polskich emigrantów. Kraje północnej Europy stają się coraz atrakcyjniejsze dla osób poszukujących pracy zagranicą. Obecnie coraz chętniej wybieranym krajem jest Finlandia. Czy ten skandynawski kraj stanie się tak popularny jak chociażby Wielka Brytania, Norwegia czy Niemcy?

Podejmowanie legalnej pracy za granicą jest dużą szansą na dodatkowe pieniądze, które można uzyskać dzięki rozliczeniu podatkowemu. Nie inaczej jest także w przypadku Finlandii. Dzięki umowie podpisanej pomiędzy Polską, a Finlandią o unikaniu podwójnego opodatkowania, można starać się o zwrot należnych pieniędzy.

Jeżeli nie wiesz jak rozliczyć swój podatek, sprawdź w dziale Procedura. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz w bardzo szybki sposób odzyskać swoje pieniądze. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my zajmiemy się profesjonalnie Twoim rozliczeniem i w możliwie najkrótszym terminie rozliczymy się w Twoim imieniu z fińskim urzędem skarbowym.

Aby móc złożyć wniosek podatkowy niezbędna jest pełna dokumentacja, która poświadczy Twoje zatrudnienie na terenie Finlandii. Większość informacji na ten temat znajdziesz w dziale Dokumenty. Niezbędne będą wszystkie te dokumenty, które otrzymałeś w trakcie trwania zatrudnienia w Finlandii, a także otrzymane już po zakończeniu stosunku pracy. Warto więc zachować je na wypadek rozliczenia. Dodatkowo, niektóre z dokumentów mogą być potrzebne, aby skorzystać z różnych ulg i dodatków. Więcej na ten temat przeczytasz wchodząc do działu Ulgi podatkowe.

Dlaczego warto powierzyć nam swoje rozliczenie podatkowe?

Nasze usługi świadczymy z powodzeniem już od kilkunastu lat, mamy kadrę specjalistów, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny i co ważne mamy niskie prowizje. Sprawdź je w dziale Opłaty. U nas wiesz za co płacisz i czego możesz się spodziewać. Nic więc dziwnego, że wielu naszych Klientów powraca do nas z nowymi rozliczeniami.

Jeżeli szukasz pewnych informacji o zwrocie podatków z Finlandii, koniecznie zajrzyj do działu Pomoc. Jest on stworzony z myślą o naszych Klientach, którzy szukają istotnych informacji. Jest to zbiór pytań, jakie najczęściej zadają nam nasi Klienci, a także odpowiedzi na nie.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat zwrotu podatku z Finlandii, skontaktuj się z nami.