Zwrot podatku z Danii – opłaty

Zapewniamy najwyższą jakość usług przy jednocześnie bardzo konkurencyjnej cenie. Rozliczając się z nami masz pewność, że dokładamy wszelkich starań do tego, być odzyskał/a jak najwyższy zwrot podatku z Danii. Wieloletnie doświadczenie w realizacji zwrotów pozwala nam zapewnić Ci kompleksową obsługę i indywidualne podejście do Twojej sprawy. Zachęcamy do współpracy z nami.

Jaki jest koszt korzystania z usług biura podatkowego?

Cena naszych usług jest jedną z najniższych na rynku, a nasza oferta dotyczy wnioskowania o zwrot podatku z Danii w pełni skutecznie i profesjonalnie. Doprowadzimy do uzyskania przez Ciebie maksymalnego zwrotu pieniędzy, rozliczając Cię z duńskim fiskusem. Masz więc pewność, że ta inwestycja Ci się zwróci. Pamiętaj, że korzystając z naszych usług bazujesz na wieloletnim doświadczeniu w zakresie odzyskiwania podatków zza granicy, uzyskując fachowe doradztwo i indywidualną pomoc.

Co wpływa na cenę naszych usług związanych z duńskim rozliczeniem podatkowym?

Na koszt usługi zwrotu podatku z Danii składają się takie czynności jak:

  • pełny dostęp do informacji związanych z systemem NemKonto oraz procedurą rozliczenia podatkowego z Danią;
  • dostarczenie dokumentów i informacji o sposobie ich wypełnienia;
  • dokładna weryfikacja wszystkich dokumentów otrzymanych od Ciebie;
  • wstępne oszacowanie kwoty zwrotu podatku z Danii na podstawie przedłożonych dokumentów;
  • przygotowanie kompletnego wniosku do duńskiego urzędu skarbowego;
  • przekazanie wniosku w Twoim imieniu do odpowiedniego duńskiego urzędu podatkowego;
  • monitorowanie Twojego rozliczenia podatkowego – korespondowanie w sytuacji składania wyjaśnień, dodatkowych informacji, ponagleń w celu szybszego rozpatrzenia wniosku, odwołań na wypadek negatywnej decyzji podatkowej, itp.;
  • rejestracja Twojego rachunku bankowego (polskiego lub zagranicznego) w systemie NemKonto;
  • inne czynności prawno-podatkowe.

UWAGA: w związku ze zmianami wprowadzonymi od 2012 roku informujemy, że zwrot podatku przekazywany jest przez duński urząd skarbowy tylko i wyłącznie na rachunki bankowe podatników, które są zarejestrowane w NemKonto.

Kwota prowizji jaką pobieramy od Ciebie za wykonanie usługi rozliczenia podatkowego z Danii jest stała. Opłatę pobieramy w momencie złożenia wniosku.

Koszt rozliczenia podatkowego i rejestracji Twojego konta bankowego w NemSystem wynosi 390,24 PLN netto (480 PLN z VAT).
Opłata dla osób składających wniosek o zwrot podatku z Danii, które posiadają już rachunki bankowe zarejestrowane w NemSystem wynosi 350 PLN netto (430 PLN z VAT).
Jednorazowy koszt rejestracji konta bankowego w systemie NemKonto (bez składania deklaracji skarbowej) wynosi 80,49 PLN netto (99 PLN z VAT).