Zwrot podatku z Danii – dla kogo?

Coraz większe zainteresowanie zatrudnieniem na terenie Danii sprawia, że Polacy od kilku lat podejmują się wyjazdów właśnie do tego kraju, aby podnieść swój status materialny. Dzięki możliwości odzyskania zwrotu podatku z Danii każdy legalnie pracujący Polak ma szansę na dodatkowe wsparcie finansowe.

Korzystając z prawa, jakie daje Polakom umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania podpisana między Polską a Danią, zgłoś się do nas, a my odzyskamy Twoje pieniądze nadpłacone w duńskiej skarbówce.

Na rozliczenie podatkowe z duńskim urzędem skarbowym masz 3 lata. Wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące rozliczenia z duńskim fiskusem możesz znaleźć w dziale Procedura. W ten sposób dowiesz się jakie kroki podjąć by odzyskać pieniądze z tytułu zwrotu podatku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rozliczaniu podatków, uprościliśmy nasz sposób rozliczenia, dzięki czemu czas jaki potrzebny jest, aby pieniądze znalazły się na Twoim koncie został znacznie skrócony.

Zanim jednak odzyskasz pieniądze musisz złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Ale nie martw się, pomożemy Ci w tym. Najważniejsze jest, abyś skompletował całą dokumentację jaka dotyczy Twojego pobytu w Danii i podejmowanej tam pracy. Aby trochę to ułatwić, zapraszamy Cię do działu Dokumenty. Tam znajdziesz niezbędne informacje, które pozwolą Ci szybko i bez problemu złożyć wniosek podatkowy w naszym biurze.

I nie myśl sobie, że za tę usługę zapłacić dużo pieniędzy. Nasze prowizje są jednym z najniższych na rynku, a dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że zrobimy wszystko, aby odzyskać dla Ciebie podatek z Danii. Więcej informacji o systemie prowizji znajdziesz w dziale Opłaty.

W przypadku dodatkowych niejasności, możesz zajrzeć do działu Pomoc. Zebraliśmy tam wszystkie najważniejsze informacje, o które najczęściej pytają nas nasi Klienci. Być może znajdziesz tam odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

Więcej informacji o zwrocie podatku z Danii znaleźć można na naszej stronie www, dzwoniąc lub pisząc do nas, a także przychodząc do naszego biura.