Zwrot podatku z Belgii – procedura

Dążąc do kompleksowej i indywidualnej obsługi naszych Klientów procedurę rozliczenia podatku z Belgii sprowadziliśmy do kilku kroków. Zachęcamy do zapoznania się z nią, aby przekonać się, że z naszą pomocą rozliczenie podatkowe przebiega szybko, profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

1. Skontaktuj się z nami

Pracujesz lub w ciągu ostatnich trzech lat pracowałeś/aś legalnie na terenie Belgii? Skontaktuj się z nami, byśmy mogli sprawdzić czy przysługuje Ci zwrot podatku z Belgii. Chcesz mieć pewność, że pracujemy na Twoje zadowolenie? Jako biuro podatków zagranicznych z wieloletnim doświadczeniem, zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dokładając wszelkich starań do odzyskania jak najwyższego zwrotu podatku. Prosimy więc o skontaktowanie się z nami, abyśmy mogli pomóc również Tobie.

Możesz:

  • wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie, wpisując w kraj rozliczenia podatkowego Belgię;
  • zadzwonić do nas pod jeden z dostępnych numerów telefonów: +48 32 297 39 04 lub +48 500 221 797;
  • napisać do nas e-maila na adres: info@jubira-podatki.pl
  • odwiedzić nas w naszym biurze, gdzie już w czasie jednej wizyty staramy się załatwić wszelkie możliwe formalności, aby jak najszybciej móc przystąpić do wnioskowania o Twój zwrot podatku z Belgii.

2. Skompletujmy wspólnie dokumentację

Dzięki naszej pomocy przygotujesz całą dokumentację wymaganą przez belgijski urząd podatkowy. Część z dokumentów z pewnością posiadasz, a brakujące formularze niezwłocznie dostarczymy do Ciebie, mógł/mogła je wypełnić według naszych wskazówek. W ten sposób szybko zgromadzisz potrzebne informacje, dzięki którym my będziemy mogli przygotować Twój wniosek o zwrot podatku z Belgii. Więcej na temat dokumentacji podatkowej wymaganej przez belgijski fiskus znajdziesz w Dokumenty.

3. Prosimy o dostarczenie dokumentów

Jeśli zgromadzisz i wypełnisz już pełną dokumentację związaną z belgijskim rozliczeniem, prosimy o przekazanie ich do naszego biura. Możesz to zrobić, wysyłając do nas dokumenty listem poleconym lub kurierem na adres:

„Jubira” F.H.U.
ul. Sienkiewicza 25b/1
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
z dopiskiem „Zwrot podatku Belgia ”

4. Wnioskujemy i oczekujemy na zwrot podatku

Gdy tylko otrzymamy dokumenty od Ciebie przystępujemy do przygotowania wniosku o zwrot podatku z Belgii. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby wniosek zawierał możliwe do odliczenia ulgi podatkowe. Po profesjonalnym przygotowaniu rozliczenia podatkowego przekazujemy go wraz z dokumentacją do odpowiedniego urzędu podatkowego na terenie Belgii. Od tego czasu czekamy wraz z Tobą na decyzję podatkową, która średnio nadchodzi w ciągu 4 do 8 miesięcy od dnia złożenia wniosku. W przypadku dodatkowych pytań ze strony belgijskiego urzędu, szybko reagujemy odpisując na każdą korespondencję nadaną przez zagraniczny urząd. Podobnie dzieje się, gdy wydanie decyzji podatkowej się opóźnia. Wówczas ze swojej strony robimy wszystko, aby przyspieszyć okres oczekiwania na jej wydanie.

5. Przekazujemy należne pieniądze

Po kilku tygodniach od otrzymania pozytywnej decyzji podatkowej, pieniądze ze zwrotu podatku z Belgii wpływają na nasze konto. Niezwłocznie po ich zaksięgowaniu, odliczamy prowizję za wykonaną usługę, a Twoje środki przekazujemy w wygodny dla Ciebie sposób. Od tej chwili masz możliwość dysponowania nimi jak tylko zechcesz.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z procedurą zwrotu podatku z Belgii, zachęcamy do kontaktu.