Zwrot podatku z Belgii – opłaty

Jedna z najniższych prowizji na rynku. Wysoka jakość świadczonych usług. Indywidualne podejście do Klienta. Kompleksowe i skuteczne rozliczenia podatkowe z Belgii. To tylko niektóre z cech, jakie nabyliśmy w czasie naszego wieloletniego doświadczenia zawodowego. Dają Ci one jednak gwarancję i przekonanie, że świadczone przez nas usługi wykonywane są na wysokim poziomie.

Ile kosztuje korzystanie z usług biura podatkowego?

Częściowe koszty związane z rozliczeniem podatkowym z Belgii zależą od rezultatów danego rozliczenia. Podchodząc indywidualnie do każdego rozliczenia i oferując w pełni skuteczną usługę nasze biuro proponuje jedne z najniższych cen na rynku.

Za co płacisz w kwocie prowizji, jaką pobieramy wnioskując do belgijskiego urzędu skarbowego?

Na koszt usługi zwrotu podatku z Belgii składają się następujące czynności:

  • pełny dostęp do informacji dotyczącej rozliczenia podatkowego w Belgii;
  • informowanie oraz pomoc przy przygotowaniu i wypełnieniu wymaganej przez belgijski urząd dokumentacji rozliczeniowej;
  • kompleksowe przygotowanie wniosku o zwrot podatku z Belgii;
  • dostarczenie w Twoim imieniu do odpowiedniego belgijskiego urzędu skarbowego pełnego wniosku wraz z całą dokumentacją;
  • odpowiadanie na zapytania tamtejszych urzędników;
  • tworzenie odwołań w razie nieprzychylnych decyzji urzędu lub przyspieszenie terminu ich wydania w przypadku znacznych opóźnień;
  • przekazanie Ci decyzji podatkowej oraz zwrotu podatku z Belgii pomniejszonego o ustaloną prowizję;
  • świadczenie pozostałych usług prawno-podatkowych.

Z tytułu rozliczenia podatkowego z Belgii pobieramy prowizję w wysokości 12,5% + VAT kwoty zwrotu (15,38% z VAT), przy czym nie mniej niż 267,48 PLN + VAT (329 PLN z VAT).

Przy składaniu wniosku, a przed wykonaniem rozliczenia opłacana jest prowizja minimalna w kwocie 329 PLN z VAT (płatność z góry). Prowizja ta jest odliczana od prowizji procentowej płatnej po otrzymaniu zwrotu podatku z Belgii.