Zwrot podatku z Belgii – dla kogo?

Jeżeli pracowałeś/aś legalnie na terenie Belgii masz prawo do wnioskowania o zwrot nadpłaconego w tym kraju podatku. Zwrot podatku z Belgii polega na odzyskaniu pieniędzy z tamtejszego fiskusa. W jaki sposób odzyskać nadpłacony podatek z belgijskiego urzędu podatkowego? Z naszą pomocą jest to bardzo proste.

Czy w ciągu ostatnich trzech lat podejmowałeś/aś zatrudnienie w Belgii? Jeśli było ono legalne to z pewnością pracodawca odliczał z Twojego wynagrodzenia zaliczki na podatek dochodowy do belgijskiego urzędu skarbowego. Korzystając z tej informacji możesz odzyskać nadpłacone pieniądze bez żadnych konsekwencji prawnych czy skarbowych. Wystarczy, że odpowiednio udokumentujesz swoje zatrudnienie w Belgii, a my zajmiemy się całą resztą.

Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania podpisana między Polską a Belgią pozwala polskim pracownikom odzyskać nadpłacone w tym kraju podatki. Tym samym, jeśli zgromadzisz dokumenty potwierdzające Twój pobyt i pracę w Belgii umożliwisz nam wnioskowanie o zwrot podatku. Chętnie pomożemy Ci przygotować i wypełnić dokumentację, jak również udostępnimy Ci formularze, które są wymagane przez belgijskiego fiskusa. Kompleksowo sporządzona i opracowana dokumentacja przyspieszy czas wnioskowania o Twoje pieniądze. Więcej informacji z tym związanych znajdziesz w dziale Dokumenty.

Dlaczego warto rozliczyć podatek z Belgii z pomocą naszego biura?

Korzystając z naszych usług masz pewność, że zwrot podatku z Belgii dla polskich pracowników zaowocuje odzyskaniem należnych Ci pieniędzy. Dzięki profesjonalnej usłudze i indywidualnym podejściu do każdej sprawy pomożemy Ci uzyskać jak najwyższy zwrot podatku. Szczegóły naszej współpracy opisaliśmy w dziale Procedura.

Czy korzystanie z naszej oferty będzie Ci się opłacać? Gwarantujemy odzyskanie dla Ciebie możliwie jak najwyższego zwrotu podatku. Sprawdź za co płacisz, korzystając z naszych usług, zaglądając do działu Opłaty.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące belgijskich rozliczeń, koniecznie odwiedź dział Pomoc. Udzielamy wskazówek dotyczących zwrotu podatku z Belgii, abyś miał/a pewność, że zawsze możesz na nas liczyć. Zapraszamy do kontaktu.