Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii – dla kogo?

Anglia - zwrot podatku z UKCzy podejmowałaś/eś zatrudnienie na terenie UK w ciągu ostatnich czterech lat? Jeżeli Twój pracodawca odprowadzał za Ciebie składki na podatek dochodowy to istnieje szansa na to, aby odzyskać pieniądze nadpłacone tamtejszej skarbówce. Jak to zrobić?

Korzystając z usług naszego biura masz możliwość odzyskać pieniądze w postaci zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii. Wystarczy, że udokumentujesz fakt zatrudnienia na terenie Anglii, Irlandii Północnej, Walii lub Szkocji.

O zwrot podatku z UK możesz ubiegać się do czterech lat wstecz. Rok podatkowy nie jest w Wielkiej Brytanii zbieżny z rokiem kalendarzowym, trwa od 6 kwietnia do 5 kwietnia roku następnego. Jednak jeżeli jako pracownik zadeklarujesz, że do czasu trwającego roku podatkowego nie wrócisz do pracy w Wielkiej Brytanii, możesz o zwrot podatku starać się odrazu po zakończeniu zatrudnienia.

Składając wniosek o zwrot podatku za pośrednictwem naszego biura masz pewność, że podejdziemy do Twojego rozliczenia w sposób indywidualny i poprowadzimy Twoją sprawę do samego końca. W jaki sposób pracujemy? Szczegóły w jaki sposób przebiegać będzie Twoja współpraca z nami znajdziesz w dziale Procedura.

Potrzebujesz informacji co będzie potrzebne, aby odzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją, jakiej posiadanie może przyspieszyć i ułatwić proces odzyskiwania należności z brytyjskiego urzędu podatkowego. Więcej na ten temat znajdziesz w dziale Dokumenty.

W jaki uregulujesz zapłatę za rozliczenie zwrotu podatku? Nie zostawimy Cię samego z rozliczeniem, a opłatę za odzyskanie podatku z UK pobierzemy dopiero po odzyskaniu pieniędzy z urzędu HMRC. Informację za co płacisz, korzystając z naszych usług znajdziesz w dziale Opłaty.

Możliwość skorzystania z naszej pomocy w rozliczeniu podatku z Wielkiej Brytanii w znaczny sposób uprości procedurę odzyskania nadpłaconych pieniędzy. Masz dodatkowe pytania związane ze zwrotem podatku z UK? Zapoznaj się z listą pytań i odpowiedzi działu Pomoc.